У столиці через приплив переселенців, які з'явилися через анексію Криму і подій на Донбасі, зросла кількость дорожньо-транспортних пригод на 30%.

Про це заявив Олександр Фацевич, повідомляє ТСН.

За словами начальника Департаменту патрульної служби МВС України, близько десяти тисяч аварій сталося за останні три місяці на дорогах в столиці.

Читайте також: На Троєщині Chevrolet "влетів" у тролейбус - півмашини знесло (фото)

"З чим це пов'язано? З тим, що щороку кількість транспорту у нас збільшується. А останнім часом зросла особливо - через події на сході країни і в Криму. До Києва приїхало багато переселенців" - говорить Фацевич. Також, головний поліцейський звернув увагу, на те, що кожна третя машина їздить не з київськими номерами.

Популярні новини зараз
6500 доларів відкупитися на тиждень: ветеран озвучив прайс столичних ТЦК після затримання ТЦК розпочинають масштабні перевірки: чоловікам дадуть лише 5 днів Доведеться ще померзнути: коли повноцінно стартує опалювальний сезон Під ударом зарплати, пенсії та стипендії: хто може втратити до 70% виплати
Показати ще

При цьому він зазначив, що зростання числа аварій пов'язаний саме з цими факторами, а аж ніяк не через нібито поганої роботи патрульних.