Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет освятив церковні дзвони для військових музик.

Про це повідомляється на сторінці Генерального штабу ЗСУ у Facebook.

У Чернігові, під час свята з нагоди 300-річчя з дня освячення Катерининської церкви Патріарх Філарет освятив дзвони для Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України. Після чого, він особисто передав їх голові Військово-музичного центру підполковнику Олександру Шевчуку.

"Ми передаємо дзвони Військово-музичному центру, на згадку про цю подію, і як подарунок від церкви", - повідомив речник Патріарха архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій.

Читайте також: "Народжені перемагати": показали ролик про тренування десантників (відео)

Популярні новини зараз
Ксенія Мішина ледве стримує сльози через жителів Європи: "За що нам..." Дружина Євгена Кошового з "Квартал 95" показала таємне "бойове мистецтво" окупантів: "Битва лопухами" Надя Дорофєєва розкрила ім'я того, кого обожнює після розставання з Дантесом: "Як можна бути милотою?" Дружина Євгена Кошового показала розруху, яку залишили після себе окупанти, і заговорила про ненависть: "У саме серце"
Показати ще

Він підкреслив, що передачею військовим музикам дзвонів здійснює вагомий внесок у захист України від окупанта, бо артисти військово-музичного центру регулярно відвідують зону АТО для підтримки духу українських воїнів.