Київські патрульні затримали резидента Comedy Club Сергія Стахова за їзду без прав і під дією наркотиків.

Про це йдеться в черговому випуску реаліті-шоу "Патруль".

Поліцейські відзначили, що хлопець перебував за кермом без водійського посвідчення. При цьому гуморист відмовлявся покинути салон машини і нецензурно лаявся.

У результаті патрульним довелося надіти на Стахова наручники і відправити на аналізи. У кабінеті лікаря затриманий відмовився здавати аналізи на вміст психотропних речовин. Він аргументував це тим, що "нікому не збирається доводити, що він не наркоман".

"Саша Педан наркоман? Дядя Жора наркоман? Це мій кум. Я теж не наркоман. Сечу здавати не буду", - заявив Стахов.

Популярні новини зараз
Нові правила зняття готівки: ПриватБанк повідомив про обмеження Власникам лічильників посилили контроль – за що оштрафують Пенсіонерам подвоять доплати: хто отримає більше грошей Можуть і не впустити в Європу: українцям встановили ще одну перешкоду на кордонах
Показати ще

Читайте також: Нетверезий чоловік намагався розгромити дитсадок у Вінниці

У підсумку патрульні склали протокол за статтею "керування транспортним засобом у нетверезому вигляді".

На відео епізод з 17.40 хвилини.