У Броварах Київської області 34-річний чоловік вкрав з магазину 21 Kinder joy.

Про це повідомили в прес-службі ГУ НП в Київській області.

"До чергової частини Броварського відділу поліції надійшло повідомлення від працівника одного з місцевих магазинів, що невідомий чоловік намагається скоїти крадіжку", - заявили у відомстві.

Як стало відомо, 34-річний місцевий житель намагався вкрасти з магазину 21 шоколадку-іграшку..

Крім того, поліцейські затримали 31-річного зловмисника, який вкрав у магазині парасольку. Злодіїв заарештували на виході з торгового центру.

Популярні новини зараз
Ваші дані - більше не таємниця: термінове звернення до українців, які встановили Дію, перевірте це Додаткові 940 грн до пенсії: пенсіонерам радять не баритися з заявою Перехід на шестиденку та навчання літом: школярів очікують зміни До двох діб без світла: експерт попередив, яким регіонам готуватися до тотальних блекаутів
Показати ще

Правоохоронці повернули товар в магазин, а чоловіків доставили у відділ поліції для подальшого з'ясування обставин інциденту.

За даним фактом броварські правоохоронці відкрили дві кримінальні справи за статтею "крадіжка".

Читайте також: На Харківщині мати з сином пограбували кафе

Зараз поліцейські перевіряють затриманих на причетність до скоєння аналогічних злочинів. Досудове розслідування триває.

Нагадаємо, раніше в Ірпені пограбували народного депутата Ірину Суслову. Нардеп уточнила, що під час минулого відрядження її намагалися пограбувати але не вдалося завдяки сусідам.