Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Києво-Могилянська академія, Український католицький університет та Львівська IT-школа підключилися до програми безкоштовних онлайн-курсів "Prometheus".

Відсьогодні на сайті проекту prometheus.org.ua можна безкоштовно зареєструатися на наступні курси: "Проблемні питання європейської історії" викладача Українського католицького університету Ярослава Грицака, "Інтернет-медіа" викладача КНУ імені Тараса Шевченка Артема Захарченка, "Інформаційні війни" викладача КНУ Миколи Ожевана, "Економіка для всіх" викладача Києво-Могилянської академії Олексія Геращенка та "Основи тестування програмного забезпечення" викладачів Львівської IT-школи Георгія Гульова та Дениса Сорохана.

Після успішного прослуховування предмету та складання тесту кожен студент отримає електронний сертифікат від провідного вузу, який підтверджуватиме здобуті знання.

Кожен курс проекту "Prometheus" складається з відеолекцій та інтерактивних завдань, що дозволять закріпити отримані знання. Розробники створили відкритий форум, на якому студенти матимуть можливість поставити питання викладачеві та спілкуватися між собою.

Для отримання сертифікату студенту потрібен тільки комп'ютер і вихід в інтернет.

Проект "Prometheus" існує півроку.За цей час на учбовій платформі зареєструвалося понад 70 тисяч користувачів. Наразі для навчання доступні 12 курсів та відкрито реєстрацію ще на 8.