Відсьогодні український поштовий зв'язок став дорожчим на 20%.

Про це повідомляє прес-служба Укрпошти.

"З 1 травня 2015 року вводяться в дію нові тарифи на універсальні послуги поштового зв'язку. Зміни, зокрема, торкнуться вартості пересилання непріоритетної письмової кореспонденції та посилок без оголошеної цінності масою до 10 кг в межах України", - ідеться в повідомленні.

Читайте також: В травні бензин подорожчає на гривню

Вартість пересилання простих листів та бандеролей підвищується на 19-20%, а вартість відправки посилок без оголошеної цінності масою до 10 кг – на 31,8-36%.

Популярні новини зараз

Схеми обману українців у супермаркетах: як не потрапити на гачок і не купити втридорога зіпсований продукт

Арабська ніч: Метеорологи зафіксували в Україні новий температурний рекорд цієї осені

Роман Свічкоренко зустрічався з Тіною Кароль задовго до "холостячки" Злати Огнєвіч: "Так собі хлопчик"

Зірка "Школи" Анна Трінчер залишилася без житла: навіть Павло Зібров не допоміг

Показати ще

Тобто, вартість відправлення простого листа вагою до 20 г включно підвищується з 2 гривень до 2,4 гривень, вагою 20-50 г – з 2,5 гривень до 3 гривень. Вартість відправки бандеролей вагою до 100 г підвищується з 2,90 гривень до 3,45 гривень, вагою 100-250 г – з 4,4 гривень до 5,25 гривень.

Вартість посилок без оголошеної цінності масою до 10 кг підвищується з 1,95 гривень за кілограм до 2,70 гривень за кілограм у межах області та з 3,35 гривень за кілограм до 4 гривень за кілограм у межах України.

Дирекція Укрпошти вважає, що підвищення тарифів не відчує більшість українців, оскільки відправити листа коштуватиме всього на 40 копійок більше.

"Наші листоноші та оператори виконують дуже важливу функцію, але їх середньомісячна заробітна плата є низькою. Тому зміна тарифів дасть можливість її дещо підвищити та забезпечити кращі умови праці, - зазначив в.о. гендиретора компанії Ігор Ткачук.