Українські видавництва після проведення п'ятого фестивалю "Книжковий Арсенал" підводять підсумки найпопулярніших книг серед споживачів.

Харківське видавництво "Віват" повідомило, що найбільшим попитом серед українських читачів користувалися книги про гібридну війну, геополітику, інформаційну війну. Справжній ажіотаж викликала презентація нової книги російського письменника-сатирика Віктора Шендеровича "Блокада мозку", в якій автор проводить чіткі паралелі між Третім Рейхом Адольфа Гітлера і сучасною Росією Володимира Путіна.

Серед лідерів продажів "Віват" виявилися книги "Гібридна війна" Євгенія Магди, відомого українського політолога, який вперше проаналізував витоки і наслідки нового виду війни. Другою за популярністю виявилася книга "Сварка України з Росією" французького вченого, історика і богослова Антуана Аржаковського.

"Щодо популярності публіцистики, скажу, що справа не в жанрі. У нашого суспільства зараз дуже багато питань. Книга, наприклад, про гібридну війну Євгена Магди надає читачам інформацію, якої практично немає ні в світі, ні в Україні", - зазначила Гузель Вишняк , pr-менеджер видавництва.

Читайте також: Українці стали їсти менше хліба

Популярні новини зараз

Новий штам коронавірусу "Омікрон" вже косить молодих: лікар розповів про перші симптоми - втома, прискорений пульс та температура

Королева Єлизавета II не слухає лікарів. Вона пішла на хрестини онуків. Є перші фото після хвороби

Помер "батько російського року" Олександр Градський - під його пісні розпався СРСР

В Ощадбанку з пенсіонерів здирають останні копійки за "стару ганчірочку", яку називають карткою: "Змусили шкандибати додому..."

Показати ще

У квітні лідером по інтернет запитам серед жителів України стали публікації, пов'язані з Майданом і війною в Донбасі, а найпопулярнішими були книги про Велику Вітчизняну Війну. У топ-5 завантажень увійшли такі книги: Борис Васильєв "Завтра була війна", Василь Биков "Альпійська балада", Борис Васильєв "У списках не значився", Марія Глушко "Мадонна з пайковим хлібом", Сергій Смирнов "Брестська фортеця".