Мешканці Щастя виступили проти виведення українських військ

поділитись

0

964

Хлопці, які несуть тут службу, знайомі з місцевими реаліями, знають місцевість та специфіку"

Луганчани з міста Щастя вийшли на мітинг проти ротації військових частин перед можливим наступом бойовиків. Місцеві кажуть, що з міста збираються відвести 92-гу бригаду, хоча тиждень тому вже вивели 80-ту аеромобільну бригаду.

"Нам важливо знати і відчувати, що українська армія нас не залишить. Хлопці, які несуть тут службу, знайомі з місцевими реаліями, знають місцевість та специфіку", - процитував прес-центр АТО громадську активістку Марину Данилюк.

[gallery]

Декілька десятків городян вийшли вчора під військову комендатуру із плакатами: "Щастя – це Україна", "21 ОМБР з нами" та іншими. На зустріч із місцевими вийшли кілька бійців 92-ї механізованої бригади, які запевнили мітингувальників, що їхні хвилювання – безпідставні.

Читайте також: Щастя обстрілювали із танків понад дві години

Поблизу міста розташована Луганська ТЕС, яку постійно намагаються захопити бойовики. Саме тому Щастя щільно обстрілюють вже понад півроку. Під ТЕС постійно затримують диверсійно-розвідувальні групи бойовиків, безпека станції під особливим контролем сил АТО.

21 травня СБУ заявляла, що головною метою групи затриманих російських військових Єрофеева та Александрова було збройне захоплення Щастя.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Техно
21.11.2017
У вагоні стоїть суцільна димова хмара, що виїдає очі
0
0
22:35 23.11.2017
В установі сталася бійка за участю лікаря
0
0
18:00 23.11.2017
Жінка розляглася просто посеред вулиці
0
0
16:15 23.11.2017