Відсьогодні та протягом всього літа великі вантажівки їздитимуть основними дорогами здебільшого вночі. Про це повідомили у прес-службі Укравтодору.

Таке рішення прийняли, аби не псувати дорожне покриття в спеку, пояснили у відомстві.

"Рухаючись дорогою, покриття якої схильне до деформацій, великоваговий транспорт загальною масою понад 24 тонни з навантаженням понад 7 тонн на вісь лишає на ньому глибокі колії, через які утворюються тріщини, а згодом неймовірних розмірів вибоїни", — йдеться у повідомленні.

Час обмеження встановлюватимуть у кожній області окремо, зазвичай від 9-10 години ранку до 21-22 години вечора.

Проте ця заборона діятиме лише за умови спекотної погоди - від 28 градусів і вище. У прохолодні дні рух великоваговиків не обмежуватимуть.

Популярні новини зараз
Зима настане швидко: коли вдарять перші морози Загроза тотального блекауту: експерти зробили тривожну заяву Чоловік - не перший: Маша Полякова розповіла, як і з ким втратила цноту, це було швидко Без довідки не буде виплат: який документ пенсіонери мають подати до ПФУ
Показати ще

Читайте далі: Дороги в Україні будуватимуть із бетону

"Дати початку та завершення тимчасових обмежень визначатимуть залежно від температурних показників повітря", — йдеться у повідомленні.

Заборона вже набрала чинності в усіх областях.