У Києві вперше проведуть фестиваль фантастики і коміксів Comic Con

поділитись

0

554

У Києві вперше пройде фестиваль Comic Con для любителів популярної культури, косплеєрів, геймерів, анімешників, фанатів коміксів та інших гіків. Старт призначили на 6 червня.

На фестиваль планують запросити цікавих гостей: акторів, художників, письменників, гейм-дизайнерів і всіх, хто пов'язаний зі створенням дивовижних світів та історій. Киянам покажуть кіноновинки, після чого відвідувачі зможуть обговорити їх. Організатори передбачили турніри з відео і настільних ігор, майстер-класи зі створення коміксів і написання історій.

В рамках фестивалю створять спеціальний market place, де представлять профільні магазини сувенірної продукції та іграшок.

Для дітей планують організувати ігровий майданчик та інтерактивні освітні заходи. У разі успіху проекту організатори планують проводити такий фестиваль щорічно.

Читайте по темі: Фільм "Плем'я" переміг на фестивалі глухонімого кіно

Нагадаємо, що Comic Con - це фестиваль, який вже більше 40 років збирає поціновувачів популярної культури в Сан-Дієго США. Зараз аналогічні фестивалі щороку проходять по всьому світу: у США, Канаді, Франції, Великобританії, Німеччині, Італії, Польщі, Австралії, Індії, Японії.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Причини пожежі поки невідомі
0
0
16:38 19.11.2017
Легкої наживи не вийшло, тепер ними точно зацікавиться військова прокуратура
0
0
14:29 19.11.2017
Її відвезли в невідомому напрямку
0
0
22:28 18.11.2017