Сьогодні перший день Рамадану

поділитись

0

432

У мусульман розпочався священний місяць. 29 днів вони притримуватимуться строгого посту та молитимуться

У мусульман розпочався священний місяць. 29 днів вони притримуватимуться строгого посту та молитимуться

Рамадан – це дев'ятий місяць в ісламському календарі. Згідно з віруваннями, в цей час Аллах передав пророку Мохамеду священну книгу Коран. Це свято найважливіше для мусульман з усього світу.

Протягом місяця в денний час віряни відмовляться від прийому їжі, води. Дозволено підкріплюватися виключно до сходу сонця та після його заходу.

Також заборонені інтимні стосунки, паління та розваги. Натомість треба проводити час у молитвах та добрих справах. Сенс посту – випробування волі, викорінення гріхів, розкаяння, та подолання гордині.

Сьогодні уповноважений Президента України у справах кримсько-татарського народу Мустафа Джемілєв на своїй сторінці у Фейсбук привітав усіх мусульман з початком священного місяця. "Бажаємо успіхів у цьому місяці у всіх ваших добрих намірах. І висловлюємо тверду надію, що ще багато свят ми з народом будемо святкувати всі разом на своїй рідній землі в Криму, inşaallah", — йдеться у привітанні.

Читайте також: Сину Джемілєва в Росії дали п'ять років в'язниці

Рамадан закінчиться 16 липня із заходом сонця. А вже наступного дня мусульмани розговлятимуться та відзначатимуть свято Ід аль-Фітр.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Ще надходить інформація
0
0
20:20 17.11.2017
Викрадачі поїхали з місця події у невідомому напрямку
0
0
15:29 17.11.2017
На місце прибуло кілька бригад пожежників
0
0
14:01 17.11.2017