У мусульман розпочався священний місяць. 29 днів вони притримуватимуться строгого посту та молитимуться

Рамадан – це дев'ятий місяць в ісламському календарі. Згідно з віруваннями, в цей час Аллах передав пророку Мохамеду священну книгу Коран. Це свято найважливіше для мусульман з усього світу.

Протягом місяця в денний час віряни відмовляться від прийому їжі, води. Дозволено підкріплюватися виключно до сходу сонця та після його заходу.

Також заборонені інтимні стосунки, паління та розваги. Натомість треба проводити час у молитвах та добрих справах. Сенс посту – випробування волі, викорінення гріхів, розкаяння, та подолання гордині.

Сьогодні уповноважений Президента України у справах кримсько-татарського народу Мустафа Джемілєв на своїй сторінці у Фейсбук привітав усіх мусульман з початком священного місяця. "Бажаємо успіхів у цьому місяці у всіх ваших добрих намірах. І висловлюємо тверду надію, що ще багато свят ми з народом будемо святкувати всі разом на своїй рідній землі в Криму, inşaallah", — йдеться у привітанні.

Популярні новини зараз

Дорофєєва станцювала на Алеї Небесної Сотні і нарвалася на гнів українців: "Горить"

Комаровський підказав, як не заразитися коронавірусом: "Залежить від..."

Яйця категорично не можна зберігати в холодильнику: чим це загрожує

Олена Зеленська розповіла про домашнє насильство: "Сама винна, говорила зайве"

Показати ще

Читайте також: Сину Джемілєва в Росії дали п'ять років в'язниці

Рамадан закінчиться 16 липня із заходом сонця. А вже наступного дня мусульмани розговлятимуться та відзначатимуть свято Ід аль-Фітр.