В окупованому Донецьку може підвищитись радіаційний фон. Причиною цього став вибух 17 червня на Казенному заводі хімічних виробів, на якому було сховище ядерних відходів.

Про це заявив перший заступник директора державного підприємства "Східноукраїнський екологічний інститут" Дмитро Аверін, передає "ОстроВ".

Він повідомляє, що це вже третій вибух на заводі і поки невідомо, що там насправді відбулося.

"Саме на цьому заводі розташоване одне зі сховищ радіоактивних відходів Міністерства оборони України", - наголосив експерт.

Також він додав, що є ймовірність руйнування цього сховища.

Популярні новини зараз
У путіна залишилося всього два сценарії, як закінчити війну в Україні: обидва програшні для диктатора Українцям нададуть грошову допомогу у розмірі 10 пенсій: хто отримає Хліб, борошно та макарони: скільки коштуватиме простий продуктовий набір на початку жовтня В Україні зросте ціна на картоплю, яка до останнього "тримала" планку: у чому причина
Показати ще

Сьогодні, за словами Аверіна, ніхто не займається контролем навколишнього середовища на окупованій території. Тому люди не зможуть дізнатися, чи є підвищений фон радіації.

Читайте також: У Донецьку стався потужний вибух на хімічному заводі

"Достовірної інформації про руйнування підприємств, про екологічну ситуацію на окупованих територіях зараз немає. Проблема дуже серйозна, вона на межі екологічної катастрофи", — зазначив Аверін.

Нагадаємо, ввечері 17 червня на Донецькому казенному заводі хімічних виробів стався вибух. Вибухова хвиля докотилась до центру міста.