Українські знаменитості закликали не соромитись свого тіла

поділитись

0

1096

Світ глянцю за роки свого існування так спотворив уявлення про красу, що сотні тисяч жінок в усьому світі почали соромитися свого тіла

[gallery]

Відомий український фотограф Сергій Юшков провів акцію в рамках соціального проекту SILENZA, який закликає жінок не соромитись власного тіла. Про це повідомляє Корреспондент.

"Світ глянцю за роки свого існування так спотворив уявлення про красу, що сотні тисяч жінок в усьому світі почали соромитися свого тіла", - каже один з організаторів Юлія Кнут.

За її словами проект "SILENZA" покликаний зламати стереотипи, що склалися в сучасному суспільстві стосовно тіла жінки. Такі фотосесії змусять сотні українок по-іншому поглянути на себе, повірити в свої сили, а, можливо, і змінити своє життя.

В акції взяли участь актриса "95 кварталу" Олена Кравець, ведуча кулінарної програми Даша Малахова та модельєр Ольга Навроцька. Вони знялися у відвертій фотосесії.

Матеріал по темі: Українці більше слухають Кузьму і не терплять Повалій

"Не приховую, я хвилювалася і навряд чи впоралася би зі своїм хвилюванням, якби не команда професіоналів, яка працювала на майданчику. Можу сказати одне: милі жінки, такі зйомки потрібні просто для себе. І геть усі хвилювання! Повірте, це додасть вам сміливості, блиску в очах, а головне - любові до себе. І потім - це просто потрібно зробити на пам'ять", - сказала Олена Кравець.

Найважче зйомка далася Даші Малаховій та Олені Кравець, які, на відміну від Ольги Навроцької, раніше ніколи не позували в нижній білизні.

Нагадаємо, що до кожної зйомки буде додаватися інтерв'ю з обговоренням найгостріших тем: пошук кохання, пошук себе, прийняття компромісів і поради про те, що потрібно робити для свого щастя.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Шоу-бізнес
22.11.2017
Вибір редакції, Ексклюзив, Техно
21.11.2017
Батьки вже не знають, як з цим боротися
0
0
20:07 22.11.2017
На проект виділять понад 2 мільярди доларів
0
0
18:05 22.11.2017
Скільки разів діти відпрошуються "ночувати у друзів"? І чому не кожен повертається додому
0
0
15:25 22.11.2017