Дерев'яна фігурка "Їжачок у тумані", встановлена в українській столиці на вулиці Рейтарська, буде демонтована.

За даними міського порталу "Наш Київ", це пов'язано з тим, що відомий у всьому світі мультиплікаційний герой неодноразово ставав об'єктом нападу вандалів.

Читайте також: Одеські художники створили з вуличних будок витвори мистецтва (фото)

"У нас закінчилися безкоштовні подарунки для вандалів у вигляді вузликів, та й сама скульптура кілька разів піддавалася нападу невідомих. Недавно їжакові розбили стамескою мордочку. Думаю, вже 10 липня їжачок зникне зі свого звичного місця в сквері. Можете так і написати: "Їду в еміграцію", - сказали творці скульптури.

За даними порталу, поки невідомо, куди перенесуть фігурку знаменитого їжачка.

Популярні новини зараз
Пенсія зросте майже до 13 тисяч гривень: кого зачепить підвищення з березня Вартість доставки газу у 2026 році: які платіжки отримають українці Ризикуєте власною пенсією: ПФУ встановив дедлайн для українців Борги за комуналку підлягають списанню: коли можна не платити
Показати ще