Суд визначив розмір застави за Корнійця на рівні 3,2 мільйонів гривень.

Печерський районний суд Києва у вівторок, 7 липня, визначив для зампрокурора Київської області Олександра Корнійця, затриманого за підозрою у вимаганні хабара, запобіжний захід у вигляді перебування під вартою з можливістю виходу під заставу у розмірі 3,2 мільйонів гривень.

Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури України.

"За клопотанням слідчого управління з розслідування кримінальних виробництв щодо працівників прокуратури та інформаційної безпеки ГПУ, узгодженим з прокурором, 7 липня 2015 Печерський районний суд Києва обрав заступнику прокурора Київської області, першому заступнику начальника Головного слідчого управління ГПУ і цивільній особі запобіжний захід - утримання під вартою з визначенням розміру застави - 3,2 млн грн ", - зазначають у прес-службі.

Читайте також: Скандал в Генпрокуратурі: чиновники попалися на хабарі

При цьому заступник генпрокурора України Давид Сакварелідзе на своїй сторінці в Facebook зазначив, що прокуратура вимагала для всіх трьох фігурантів справи взяття під варту або заставу у розмірі 20 мільйонів гривень для кожного.

"У той же час, суд прийняв абсолютно необґрунтоване і позбавлене всякої логіки рішення - щодо всіх затриманих була встановлена ​​сума застави в розмірі 3 мільйонів гривень, що, безперечно, мізерно мало для людей такого рівня", - підкреслив Сакварелідзе.