Критик Путіна відкриє телеканал на Донбасі

поділитись

0

534

"Діалог" запустять через місяць і його буде фінансувати якийсь донецький бізнесмен

Відомий російський журналіст та критик Путіна вирішив відкрити власний телеканал на Донбасі.

Андрій Бабицький, який раніше працював на "Радіо Свобода", вважає західні ЗМІ упереджені у питанні висвітлення конфлікту на Сході України та хоче відкрити у Донецьку свій канал "Діалог".

"Ми хочемо відійти від мови ненависті, щоб використовувати більше аналізу та спробувати донести голоси із іншого боку лінії розмежування", - пояснив концепцію нового телеканалу Бабицький, пише The Guardian.

Ідея каналу полягає у тому, аби знайти спільну мову між Донецьком та іншою частиною України. Журналіст наголосив, що фінансування ніяк не пов'язане із владою так званої "ДНР". Його канал буде фінансувати "донецький бізнесмен", запевняє він.

Читайте також: Зенітники вчились збивати ворожі безпілотники (фото)

"Діалог" вийде уже в ефір через місяць. І як зауважив Бабицький, канал не буде дотримуватися жодної зі сторін конфлікту. Водночас він ухилився від відповіді на запитання щодо можливої критики каналом терористичної організації "ДНР".

Нагадаємо, що журналіст став відомим у період війни у Чечні через свою критику Кремля та політику Путіна. На початку 2000 років чоловіка викрадали російські війська і про нього не чули впродовж довгого періоду. Після звільнення він виїхав за кордон.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Шоу-бізнес
19.11.2017
Причини пожежі поки невідомі
0
0
16:38 19.11.2017
Легкої наживи не вийшло, тепер ними точно зацікавиться військова прокуратура
0
0
14:29 19.11.2017
Її відвезли в невідомому напрямку
0
0
22:28 18.11.2017