Видання Business Insider опублікувало інтимні фото одностатевих пар, які були заборонені в США в 80-х роках 20 століття.

Збірка фотографій вийшла в книзі під назвою "Самі вдома".

Автором фотографій є Сейдж Сохіро, який наприкінці 80-х об'їздив всю країну в пошуках пар нетрадиційної сексуальної орієнтації.

Фотограф зазначає, що недавнє рішення Верховного Суду про легалізацію одностатевих шлюбів було дуже важливим для нього.

"Це було дуже зворушливим моментом для мене. Це феноменально, наскільки далеко країна просунулася вперед в даному аспекті", - заявив він.

Популярні новини зараз
Не чекайте запрошення: українцям можуть суттєво підвищити пенсію – що потрібно встигнути Гороскоп на сьогодні, 7 червня: спокуси тельців, сварки терезів і плани водоліїв Мобілізація обійде стороною: ще одна категорія чоловіків стане недоторканною для ТЦК - які критерії Чоловікам після 50 приготуватися: кого мобілізують уже з червня
Показати ще

Матеріал по темі: У США одружувалися два дивака, які називають себе "гей-бандерівцями"

Нагадаємо, що наприкінці червня 2015 по всій території США були легалізовані одностатеві шлюби.