За підсумками лютого з вулиць Києва зникли майже 60 незаконних тимчасових споруд.

Про це розповіли у КП "Київблагоустрій".

Зокрема зазначається, що минулого місяця комунальники знесли 57 незаконних комерційних тимчасових споруд.

Комунальники демонтували низку торгівельних рядів з ролетів, кіосків та павільйони у різних районах міста. Знесли також і низку ларьків, кіосків та крамниць на колесах, незаконні кава-автівки, а також самовільно встановлені кафе-прибудови до житлових будинків.

Кілька МАФів прибрали їхні власники, які після перевірок "Київблагоустрою" визнали, що споруди встановлені нелегально.

Популярні новини зараз
Практично друга пенсія: літні українці отримають значну надбавку Поспішайте, доки є час: ТЦК почнуть масово штрафувати українців – за що і на скільки Гребуть усіх, навіть з проблемами зі здоров'ям: ТЦК можуть мобілізувати "тимчасово непридатних" українців Торкнеться клієнтів усіх банків: в Україні з 1 серпня нові правила розрахунку карткою
Показати ще

Зазначається також, що всього з початку 2017 року комунальники знесли більше 110 МАФів.

На сьогодні, в Києві залишається ще 6,5 тисячі законних тимчасових споруд, власники яких зареєструвались у Департаменті містобудування та архітектури КМДА, уклали з містом угоду та сплатили пайовий внесок до міського бюджету.

Як писав раніше інформаційний портал "Знай.ua", до кінця 2017 року зі столичної підземки приберуть усі МАФи.