Кисельов буде вести особистий блог "Вконтакте"

поділитись

0

234

Дмитро Кисельов заявив, що, незважаючи на відновлення його аккаунтів у Facebook і Instagram, він буде вести особистий блог в "ВКонтакте"

Телеведучий програми "Вести недели" і генеральний директор МІА "Росія сьогодні" Дмитро Кисельов заявив, що, незважаючи на відновлення його аккаунтів у Facebook і Instagram, він буде вести особистий блог в "ВКонтакте".

Про це він повідомив на своїй сторінці в "ВКонтакте".

"Фейсбук продовжує грати в схованки, хоча мені це вже не цікаво. Раптом відкрили мій аккаунт без всяких підтверджень з мого боку. Невже стало соромно? Але я вже в ВК і щасливий. І всіх кличу сюди", - написав телеведучий.

Читайте також: Кисельов видалив ще й аккаунт в Instagram

"І Інстаграм сам собою відновився. А як же "ми не можемо відновлювати аккаунти за такого роду порушення"", - зазначив він.

Раніше Кисельов повідомив, що адміністратори Facebook блокували його сторінку в соцмережі вже через чотири години після створення. Також був видалений його аккаунт в Instagram.

У понеділок в прес-службі Facebook повідомили, що особисті аккаунти телеведучого були видалені через сумніви в достовірності інформації, але пізніше були відновлені.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Техно
21.11.2017
В установі сталася бійка за участю лікаря
0
0
18:00 23.11.2017
Жінка розляглася просто посеред вулиці
0
0
16:15 23.11.2017
У мережі впевнені, що тільки так з автохамамі і треба чинити
0
0
14:47 23.11.2017