У Києві біля станції метро "Чернігівська" здоров'ю і життю городян загрожує напівзруйнована стіна.

Про це написав Макс Татаренко, столичний архітектор, на своїй сторінці в Facebook.

На одній із пожвавлених вулиць розбирають старі німецькі будинки, один от не знесли до кінця і так і залишили одну стіну стояти без закріплення або високого паркану: а навіщо? Тепер вона, подібно Дамокловому мечу, нависає над головами киян.

Мабуть горе- "будівельники" нічого не чули про виконання робіт. Стіна розташувалася впритул до пішохідної доріжки. Мало того, що один необережний рух бульдозера може змусити стіну впасти прямо на голови людям, їй так багато років, що вона здатна обвалити в будь-який момент, нагородивши якогось "щасливчика" травмами або взагалі відправивши на той світ.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, як виглядатиме метро на столичний Виноградар.

Популярні новини зараз
Виселять з єдиного житла через борги: у Мін’юсті назвали критичну суму Індексація без відчутного ефекту: пенсіонери так і не відчули зростання виплат "Київстар" з кінця травня працюватиме по-новому Знову по 6500 грн на картку: уряд готує нові виплати
Показати ще