Діючий президент Асоціації футзалу України Сергій Владико переобраний на новий строк.

Це сталося на VII Звітно-виборній конференції Асоціації футзалу України, основним питанням якої було обрання очільника АФУ на найближчий чотирирічний період, інформує офіційний сайт Асоціації.

На цю посаду претендували три кандидати - Сергій Владико, Геннадій Лисенчук і Сергій Бабіков. проте в ході виступів Геннадій Лисенчук зняв свою кандидатуру.

У результаті закритого голосування більшістю голосів президентом АФУ було обрано Сергія Владико, який очолював Асоціацію в попередній період, з 2013-го по 2017-й рік.

За Сергія Владико свої голоси віддали 69 делегатів конференції, за Сергія Бабікова - п'ять.

Популярні новини зараз
Батьків посадять за парти: у школах хочуть запровадити уроки для дорослих Перевірять кожну копійку: отримувачам субсидій посилюють правила - до чого готуватись Стануть непридатними: лічильники електроенергії доведеться замінити Можна не платити: українцям скасували дві комунальні платіжки
Показати ще

Як раніше повідомляв портал Знай.ua, Олімпійський чемпіон Верняєв не збирається змінювати громадянство.