У фіналі тенісного турніру в Стамбулі українка Леся Цуренко обіграла полячку Урсулу Радванську і виграла перший титул WTA в кар'єрі.

26-річна Цуренко виявилась сильнішою у двох партіях - 7:5, 6:1.

Відзначимо, що призовий фонд турніру склав 250 тисяч доларів.

Трохи раніше інша українка Еліна Світоліна в парі з російською тенісисткою Дариною Гавриловою виграли в Стамбулі парний турнір. У фіналі переможці обіграли сербсько-турецьку пару Олена Янкович - Чагла Буюкакчай.

Читайте також: Українська тенісистка всуху обіграла росіянку в Баку

Популярні новини зараз
Пенсіонерам та малозабезпеченим перерахують виплати Українці знов зможуть отримати допомогу у сумі 6500 гривень Тарифи на газ збільшаться майже на 50%: кому варто приготуватися Нові правила вручення повісток не залишать шансів ухилитись
Показати ще

Для Світоліной це друга поспіль перемога в парних змаганнях на цьому турнірі. Торік перша ракетка України стала чемпіонкою в Стамбулі в парі з японкою Мисаки Дої.