У суботу, 29 серпня, український плавець Андрій Хлопцов став чемпіоном світу серед юніорів, що проходить у Сингапурі. Про це повідомляє прес-служба ФПУ.

Спортсмен фінішував першим на дистанції 50 метрів батерфляєм, випередивши на 20 сотих секунди американця Майкла Ендрю.

Час переможця - 23.64.

Цей результат також став новим юнацьким рекордом України. А. Хлопцов на 13 сотих секунди обновив рекорд, який він встановив вчора у півфіналі - 23.77.

Читайте також: Українці отримали п'ять золотих медалей з ракетомодельного спорту (фото)

Популярні новини зараз
Закриють десятки шкіл та дитсадків: що відбувається Стягнення боргів за новими правилами: коли можуть забрати житло Який податок ви маєте заплатити за набуту спадщину Українцям віком понад 65 років перерахують пенсії: на скільки зміняться виплати
Показати ще

Результат срібного призера Майкла Ендрю - 23.84, третім завершив дистанцію росіянин Данило Пахомов - 23.89.