Захисник "Дніпра" Дмитро Чигринський узаконив свої відносини із українською моделлю Надєю Шаповал. Весілля відбулось у ресторані на Андріївському узвозі в національному українському стилі.

Під час церемонії молодят розважав народний ансамбль. Місце проведення прикрасили українськими декораціями - віночками та вишиванками.

Взимку цього року Чигринський підписав контракт із "Дніпром". Раніше він грав у складі донецького "Шахтаря", звідки він у 2009 років перейшов до "Барселони" за 25 млн євро. За каталонців Дмитро зіграв лише 14 офіційних матчів та повернувся у Донецьк.

Читайте також: Справу по матчу "Олімпік" - "Металіст" закрито через брак доказів

Після повернення до України Дмитра Чигринського постійно переслідують травми.

Популярні новини зараз
Прострочені платіжки вилізуть боком: комунальники почнуть "трусити" боржників Старшокласникам готують зміни: після 9-го класу поставлять перед вибором Дитячим садочкам переписали правила: що зміниться для малюків та батьків Пенсії піднімуть з березня: які надбавки світять пенсіонерам
Показати ще