У список претендентів на проведення літніх Олімпійських ігор 2024 увійшли п'ять міст, повідомили в Міжнародному олімпійському комітеті.

Прийом офіційних заявок почався 15 січня і закінчився 15 вересня. Містами-кандидатами стали Париж, Рим, Будапешт, Лос-Анджелес і Гамбург.

Лос-Анджелес (1932, 1984) і Париж (1900, 1924) вже приймали літні Ігри по два рази, Рим - один раз (1960), Будапешту та Гамбургу жодного разу не вдавалося отримати право на проведення Ігор, хоча обидва міста також раніше претендували на статус господаря Олімпіади.

Фаворитами серед цієї п'ятірки фахівці називають Лос-Анджелес і Париж.

Читайте також: Українські веслувальники вибороли ліцензії на Олімпіаду-2016

Популярні новини зараз
ТЦК запровадить електронну мобілізацію: як вручатимуть повістки Банківські перекази за новими правилами: які зміни з жовтня Збіднілих пенсіонерів обкладуть штрафами: у кого заберуть до 50% пенсії Блекаути та холодні батареї: які міста під найбільшою загрозою
Показати ще

Нагадаємо, в 2016 році літні Олімпійські ігри відбудуться в Ріо-де-Жанейро, в 2020-му - в Токіо.

У липні Пекін був названий місцем проведення зимової Олімпіади 2022 року. Спочатку на титул столиці Олімпіади претендували три міста: Осло, Алма-Ата і Пекін, однак норвезька столиця відкликала свою кандидатуру в жовтні 2014 року.