Півзахисник столичного "Динамо" Андрій Ярмоленко відразу після матчу вибачився за викинуту футболку півзахисника "Шахтаря" Тараса Спепаненко.

Як повідомляє Сегодня, про це розповів сам гравець донецького клубу.

Степаненко підкреслив, що гравець "Динамо" "по гарячим слідам" зателефонував після матчу і пояснив ситуацію.

Спортсмен відзначив, що знає колегу ще з юнацької збірної по футболу, тому повірив у його щирість.

Проте клуб "Шахтар" чекає від Ярмоленка офіційних вибачень, бо відео з його "витівкою" облетіло інтернет і викликало бурхливу реакцію у фанатів.

Популярні новини зараз
Вік не захистить: ТЦК шукають спеціалістів серед пенсіонерів - кого заберуть в першу чергу Податки на карткові перекази: з якої суми доведеться віддати майже чверть Соціальні виплати повністю перекроять: держава платитиме більше, але не всім Пенсіонерам змусять перерахувати виплати: індексацію визнали незаконною
Показати ще

Динамівець заявив, що поклав футболку на газон, щоб поплескати в знак подяки фанатам на трибуні, а на зворотному шляху просто забув її забрати.

Читайте також: Ярмоленко викинув футболку гравця "Шахтаря" (відео)

Нагадаємо, що в п'ятницю столичне "Динамо" програло донецькому "Шахтарю" з рахунком 0:3 і опустилося в турнірній таблиці.