Зірковий нападаючий мадридського "Реалу" Карім Бензема опинився в епіцентрі серйозного скандалу. Поліція французького Версаля заарештувала лідера атак "Королівського клубу".

Про це повідомляє AFP.

27-річний футболіст знаходиться під вартою як головний підозрюваний у справі про інтимний шантаж гравця французького "Ліону" Матьє Вальбуена.

Слідство вважає, що Бензема, а також скандальний форвард збірної Франції Джібріль Сіссе вимагали у Вальбуена гроші. Футболісти погрожували викласти в інтернет відео інтимного характеру за участю Матьє.

Читайте також: Беланда та Теодорчик не допоможуть "Динамо" в Лондоні

Популярні новини зараз
Запис у трудовій книжці не гарантує стажу: українці залишаються без пенсій після довгих років роботи У школах змінюють правила спілкування: від якої традиції відмовляться Батьки обурились зарплатами вчителів: діти вдома, контролювати неможливо Пенсії піднімуть і без індексації: хто та скільки отримає додатково
Показати ще

У зв'язку з цим, Бензема не потрапив навіть у заявку на важливий матч Ліги чемпіонів, в якому "Реал" обіграв ПСЖ і вийшов в 1/8 фіналу.

Нагадаємо, на думку іспанського журналіста Кріштіану Роналду може піти з "Реалу" в паризький ПСЖ.