22 листопада Есе Марі Нордхаген виповнилося 90 років, але вона як і раніше жвава і рухлива. Зовсім недавно відео з тим, як бабуся з Норвегії спритно жонглює м'ячем, стало хітом в Мережі, продовжуючи збирати лайки, повідомляє Sports.ru.

Незважаючи на свій поважний вік, Есе Марі завжди тримає м'яч в передпокої і регулярно з ним практикується. Рекорд Нордхаген становить 1003 рази.

Читайте також: 99-річного екс-президента ФІФА госпіталізували

"Я захопилася цим ще дівчиськом, і все життя продовжую набивати м'яч. Це повертає мене в дитинство", - зізнається норвежка. Страшно уявити, скільки Есе Марі буде набивати, коли їй виповниться 100 років.

Популярні новини зараз
100 доларів можуть завдати проблем при обміні: які купюри важко збути Ухилянтам пропонують амністію: як отримати помилування від ТЦК "Бусифікація" під забороною, але підрозділи виснажені: кого пошлють на "нуль" Заплатите за всіх сусідів: "Київводоканал" терміново попередив споживачів
Показати ще