32-річний французький півзахисник мюнхенської "Баварії" та гравець збірної Франції Франк Рібері може завершити кар'єру.

Причиною цього може стати травма, яку він отримав.

Футболіст останній раз виходив на поле на початку березня. Лікарі намагалися поставити гравця на ноги перед півфіналом Ліги чемпіонів, проте безуспішно.

Рібері вже почав тренуватися з основним складом командли, але в середу не зумів завершити пробіжку. Лікарі підтвердили, що нога знову пошкоджена і перший поєдинок з "Барселоною" у Лізі чемпіонів пройде без Рібері.

При цьому, як повідомляє Kicker, кар'єра хавбека зовсім знаходиться під загрозою. Якщо найближчим часом ситуація з суглобом не покращиться, то футболіст може піти на пенсію.

Популярні новини зараз
Україна зможе відмовитися від графіків відключень світла: названі терміни Третя хвиля похолодання: синоптики прогнозують сильні морози Терміни хочуть відкласти: важлива заява щодо лічильників газу ПриватБанк встановив суворі ліміти: що треба знати клієнтам
Показати ще