Півзахисник "Динамо" і збірної України Андрій Ярмоленко може продовжити кар'єру в одному з найсильніших клубів Італії - "Ромі".

Як повідомляє Forza-Roma, римський клуб вже зробив перші кроки в переговорах щодо можливого переходу гравця.

"Рома" відправила запит щодо вартості футболіста і готовності сторін провести переговори. У "Динамо" відповіли згодою обговорити це питання.

Читайте також: Ярмоленко не поспішає залишати "Динамо"

Видання повідомляє, що в найближчі дні з цього приводу буде дуже важлива новина, про яку вони оголосять раніше за всіх.

Популярні новини зараз
Куб води по 250 гривень: водопостачання суттєво дорожчає Українці, у вас є Приват24? Банк терміново звернувся до клієнтів із заявою, перевіряйте у себе Смертельне тріо: 70‑річний пенсіонер помер після інтиму з двома партнерами, вечірка закінчилась трагедією Комуналка по-новому: українців попередили щодо важливої ​​процедури
Показати ще

Нагадаємо, що після закінчення сезону Ярмоленко заявив, що хоче піти з "Динамо".