14 липня в Одесі відбудеться футбольний матч за Суперкубок України між донецьким "Шахтарем" та київським "Динамо". Призовий фонд гри становитиме 1 мільйон гривень.

Про це повідомив гендиректор Прем'єр-ліги Петро Іванов.

"Було багато розмов про цей матч, але зараз можу сказати, що підготовка до поєдинку за Суперкубок йде повним ходом", – зазначив він.

Читайте також: Ще один бразилець залишає "Шахтар"

Згідно Регламенту мільйон гривень буде розподілено між суперниками. Переможці отримають 650 тисяч гривень, а команда, яка програє – 350 тисяч.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 14 січня: неприємні новини Тельців, занепокоєння Терезів і тягар Козерогів 100 доларів просто так не обміняєте: ці купюри стануть проблемою для українців Адвокат попередив про мобілізаційні нововведення: що треба знати чоловікам Прибавка до пенсії після 65 років: кому підвищать виплати автоматично
Показати ще

Нагадаємо, що перемогу в минулому чемпіонаті здобули кияни, але перед цим "Шахтар" носив титул чемпіона три роки поспіль.