Генеральний директор футбольної прем'єр-ліги (УПЛ) Петро Іванов заявив, що об'єднана команда дніпродзержинської "Сталі" та донецького "Металурга" не виступатиме у турнірі.

"Сьогодні на нашу адресу надійшов лист від керівництва "Металурга" про те, що клуб не зможе взяти участь у змаганні", - сказав Іванов, повідомляє Tribuna.com.

Рішення про те, хто замінить об'єднаний клуб, буде прийнято 14 липня на загальних зборах учасників прем'єр-ліги.

Читайте також: Донецький "Металург" оновлює склад на 100%

Нагадаємо, після закінчення минулого сезону почався процес злиття донецького "Металурга" і дніпродзержинської "Сталі".

Популярні новини зараз
Штрафи до 34 000 грн: коли переказ грошей на картку обернеться бідою ТЦК почали оголошувати у розшук заброньованих чоловіків: кому це загрожує Залишиться лише одна виплата: в Україні хочуть прибрати більшість соцдопомог Прострочка, яка не є небезпечною: які продукти можна їсти навіть через місяці після терміну придатності
Показати ще

Раніше повідомлялося, що керівництво дніпродзержинського клубу не хоче брати на себе борги донеччан перед УЄФА за штрафи від трансферів.