Контрольний матч «Динамо» зірвано через принциповість арбітра

поділитись
Арбітр не дав згоду на те, щоб замість футболіста, який отримав червону картку, на полі з'явився новий гравець

Скандалом завершився останній контрольний матч київського "Динамо" на тренувальному зборі в Австрії. Арбітр поєдинку "Динамо" проти чеської "Вікторії" зупинив гру на 37-й хвилині за рахунку 0:0. Причина: суддя не дозволив випустити на поле замість вилученого на 35-й хвилині Юнес Бельханда бразильського форварда Жуніора Мораеса.

Арбітр не дав згоду на те, щоб замість футболіста, який отримав червону картку, на полі з'явився новий гравець. Формально в контрольних іграх команди дозволяють грати супернику у повному складі навіть у разі вилучення.

Після переговорів з суддівською бригадою головний тренер "Динамо" Сергій Ребров забрав команду з поля. Не допомогли навіть спроби динамівського австрійця Александара Драгович, який виступив в ролі перекладача і намагався переконати місцевого арбітра дозволити динамівцям грати в повному складі.