Головний тренер Чорноморця Олександр Бабич на післяматчевій прес-конференції сказав, що з гри з Карпатами (1:0) зробить необхідні висновки і буде працювати над помилками, повідомляє офіційний сайт одеситів.

- Так, результат є, але я залишився незадоволений тим, як ми в другому таймі відпрацьовували в обороні. Залишився задоволений настроєм, залишився задоволений функціональним станом нашої команди, але ті помилки, які були біля наших воріт... Вважаю, що треба поступово їх прибирати, тому що таких проблем у нас восени не було, коли в нашій штрафній три рази пробивають з однієї і тієї ж точки

Хочеться знову ж таки виділити воротарів — і Каневцев, і Боровик сьогодні — гравці матчу. Стільки моментів повитягували! Вважаю, що нам пощастило, але в цілому везіння треба заслужити.

Новачок Жорже Еліас? Новачкам треба час для адаптації, але, тим не менш, на зборах я спостерігав позитивні моменти в грі Еліаса, сьогодні я їх теж бачив у нього. Він може зберегти м'яч, агресивний. Хочеться, щоб він працював у штрафному майданчику, тому що в тих моментах, коли м'яч літав перед воротарем суперника, там якраз має бути перший нападник, це повинен був бути Еліас.

Нагадаємо, портал Знай.ua повідомляв, що одесити мінімально подужали Карпати.