Український форвард Артем Кравець, який належить Динамо, а зараз виступає на правах оренди в іспанській Гранаді, продовжує відновлюватися після травми, повідомляє Трибуна.

Українець приступив до бігових вправ за індивідуальною програмою.

Орієнтовно форвард повернеться в загальну групу в кінці тижня. Завтра Гранада проведе матч іспанської першості проти Алавеса. У цьому сезоні Примери Кравець провів 20 матчів і забив 5 голів.

Нагадаємо, у форварда діагностовано надрив привідного м'яза.

Раніше інформаційний портал Знай.ua повідомляв, гравець збірної України побачив перший сніг в Іспанії.

Популярні новини зараз
ТЦК знайшли лазівку: чоловікам з бронюванням загрожує мобілізація 100 доларів просто так не обміняєте: ці купюри стануть проблемою для українців Кубометр – 80 грн: українців попередили про перерахунок тарифів "Бусифікації" більше не буде? Суд заборонив ТЦК "пакувати" чоловіків
Показати ще