Знімальну групу програми "Слідство.Інфо" обстріляли під час зйомки нового будинку бізнесмена Ріната Ахметова неподалік від Конча-Заспи.

Про це журналісти програми розповіли в Facebook.

Зокрема, напали на репортерів Максима Опанасенко і Кирила Шапаря.

Поліція перевіряє інформацію про обстріл автомобіля журналістів.

Репортери також опублікували відео, яке їм таки вдалося зняти. Вони звернули увагу на те, що на найдорожчій землі Київщини ведеться масштабне будівництво.

Популярні новини зараз
Головне за 19 липня: замах на Фаріон, 10 пенсій за раз, блокування операцій ПриватБанку та глюк Windows Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше Світом шириться смертельна інфекція, від якої немає ліків — може вбити лише один укус комара Перевірте свій "Резерв+": кому терміново потрібно в ТЦК
Показати ще

Земля, на якій розташований омаєток, належить компанії "Мета-Капітал", що контролюється Ахметовим.

"Не схоже, що справи у нього йдуть погано. Здається, зовсім навпаки", - нарікають журналісти на уявну деолігархізацію.

Під час зйомок цього відео, невідомі обстріляли знімальну групу Слідства.Інфо. Наші репортери Максим Опанасенко та Kirill Shapar знімали цей новий маєток Рината Ахметова під Києвом. Влада каже про "деолігархізацію"? Подивіться на це відео. На найдорожчій землі в Київщині ведеться масштабне будівництво. Земля під маєтком належить компанії "Мета-Капітал", що контролюється Ахметовим. Не схоже, що справи у нього йдуть погано. Здається, зовсім навпаки. Більше подробиць від Слідства - незабаром.

Posted by Слідство.Інфо on Friday, 14 April 2017

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua" раніше, журналіст "Слідство.Інфо" Максим Опанасенко повідомив у соціальній мережі, що невідомі обстріляли знімальну групу програми в Київській області, в селищі Плюти.

Він також уточнив, що стріляли не в дрон, який знімав особняк, а саме в машину репортерів. Їм вдалося втекти. Поранень ніхто не отримав.