У Балаклії Харківської області на території арсеналу все ще лунають поодинокі вибух боєприпасів.

Про повідомляє прес-служба ДСНС, станом на сьому годину ранку 25 березня. Рятувальні служби задіяли два пожежних танки для ліквідації та локалізації осередків загоряння.

У місті відключили газопостачання, щоб уникнути надзвичайних ситуацій. Припинено роботу і інших небезпечних об'єктів в населеному пункті. Залізнична станція Балаклія також перекрита і потяги направляють резервними шляхами.

Над містом продовжує діяти заборона на польоти повітряних суден. Обмеження поширюється в радіусі 40 кілометрів.

На вулицях міста патрулюють поліцейські і бійці Нацгвардії, щоб уникнути мародерства. На під'їздах до небезпечної зони виставлено 14 блокпостів. Правоохоронці перенаправляють весь транспорт в об'їзд.

Популярні новини зараз
Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші Пенсіонери отримають "бонус" у 500 гривень: чекати не довго Мобільний інтернет зник разом зі світлом: легкі способи залишатися на зв'язку навіть при тотальному блекауті І світло буде, і заплатимо менше: українцям підказали, як зменшити суми у платіжках
Показати ще

[[{"fid":"178737","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"1":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"720","width":"1280","class":"media-element file-default","data-delta":"1"}}]][[{"fid":"178739","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"2":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"765","width":"1280","class":"media-element file-default","data-delta":"2"}}]][[{"fid":"178742","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"3":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"2432","width":"3648","class":"media-element file-default","data-delta":"3"}}]][[{"fid":"178743","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"4":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"2432","width":"3648","class":"media-element file-default","data-delta":"4"}}]]

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, в Міноборони спростовують інформацію, що в Балаклії розміщені додаткові склади з боєприпасами, які знаходяться під землею.