Тестування системи відеоповторів повинно було відбутися у фіналі Кубка Італії, де зустрінуться Ювентус і Лаціо.

Команди відповіли згодою на ініціативу, однак пропозиція потребувало підтвердження від ФІФА і Міжнародної Ради Футбольних Асоціацій (IFAB).

Президент Асоціації італійських арбітрів підтвердив, що у фінальному матчі Кубка технологія не буде використовуватися, але її задіють вже в наступному сезоні.

- Починаємо використовувати відеоповтори з першого дня наступного сезону. Ми очікуванням схвалення від IFAB. Але на фінал Кубка Італії технології точно не буде, — заявив Ніккі.

Фінальний матч за Кубок Італії між Ювентусом та Лаціо состоися 2 червня.

Популярні новини зараз
З 1 вересня стартує виплата нової допомоги Знайдете - розбагатієте: радянський годинник, який коштує цілий статок, навіть якщо зламаний Неминуче зростання тарифів: на які послуги зростуть ціни Виплати на дітей надійдуть за новими правилами
Показати ще

Нагадаємо, раніше портал Знай.ua повідомляв, що падіння Мессі у поєдинку проти Ювентусу висміяли у мережі.