На честь третьої річниці окупації Криму росіяни написали пісню.

Представник російського закордонного відомства Марія Захарова на своїй сторінці в Facebook, що спеціально для мешканців Криму була написана пісня "Севастополь-прапор".

"Написано від душі, від чистого серця. Кожне слово і акорд несуть заряд тієї фантастичною атмосфери великого звершення, яке ми переживали разом з вами в березні 2014 року", - написала представник дипломатичного відомства.

Раніше "Знай.ua" повідомляв, що в процесі силового захоплення української території брали участь 70 тисяч російських кадрових військових. У той же час в опублікованій сьогодні стенограмі із засідання РНБО від 28 лютого 2014 року йдеться, що в той момент Україна могла надати лише п'ятеро тисяч військових для оборони.

Популярні новини зараз
Українцям з бронюванням почали вручати повістки: чи можуть забрати ТЦК – пояснення юриста Передав показники раніше - заплатив більше: як поради "Нафтогазу" обертаються більшими сумами у квитанціях Підвищення соціальних виплат: хто отримає більше грошей Відразу у 9 областях пенсіонерам виплатять по 3 тис грн: хто саме отримав право на допомогу
Показати ще

При цьому анексія Криму також збіглася з підготовкою до розхитування ситуації в східних і південних регіонах країни.