Своїми діями по припиненню поставок електроенергії Україна ще більше відштовхує від себе мешканців тимчасово окупованих територій Луганської області. Від цих дій може постраждати і водопостачання багатьох тисяч мешканців контрольованих Україною територій.

Про це у середу в ефірі телеканалу NewsOne заявив народний депутат України (позафракційний) Сергій Тарута.

Парламентарій відзначив непослідовність та неефективність енергетичної політики України по відношенню до тимчасово окупованих територій.

"Я негативно ставлюся до всякого роду перекриттів, блокадам і заборонам. Мене дуже сильно дивує, якщо була 5-мільярдна заборгованість (Луганське енергетичне об'єднання має борг перед ДП "Енергоринок" у сумі 5,2 млрд грн.- Ред.), то чому так довго чекали? Більш того, електроенергію подають на Попаснянський водоканал, який забезпечує водою близько 80 тисяч мешканців контрольованих Україною територій. Як вони тепер будуть вирішувати ситуацію з водою – я не розумію", – сказав С. Тарута.

Народний депутат вважає, що своїми діями щодо припинення поставок електроенергії Україна ще більше відштовхує від себе мешканців тимчасово окупованих територій.

Популярні новини зараз

Аномальна зима: синоптик озвучила прогноз, якого раніше в Україні ніколи не було

У Хмельницькому коронавірус обірвав життя проректора та професора національного університету - їх поважали колеги та студенти

Молоденька дружина Віктора Павліка розпустилася після весілля: принади без ліфчика побачили всі

Спортивна донька Ющенка у червоному купальнику заткнула за пояс Памелу Андерсен – Малібу чекає

Показати ще

"Треба розуміти, що там живуть українці з українськими паспортами. І всі останні дії України ще більше відштовхують їх від нас. У свою чергу Росія починає допомагати їм поставками електроенергії зі своєї території, і таким чином виглядає спасителем. Ми фактично допомагаємо Росії у проведенні інформаційної війни за уми жителів Луганської області", – підкреслив С. Тарута.

На його думку, дивною виглядає ситуація, коли держава захищає приватну компанію, забуваючи про своїх громадян.

"Існуюча заборгованість окупованих територій відноситься до приватної компанії – "Луганські енергетичні системи". Я не розумію, чому держава виступає за інтереси однієї приватної компанії, а не захищає тих людей, які опинилися під загрозою припинення водопостачання на нашій території", – додав С. Тарута.