У Рівному представили проект оновленого стадіону, на якому буде проводити свої поєдинки місцевий Верес. Арена буде вміщувати близько тринадцяти з половиною тисяч глядачів.

Також планують, що вона буде з легкоатлетичним сектором. Навколо футбольного поля буде розміщено 8 бігових доріжок.

На реконструкцію планують виділити 110 мільйонів гривень. Місцева влада обіцяє виділити 50 мільйонів вже у цьому році.

Окрім цього, планується, що реконструкція розпочнеться восени, а відкриють стадіон у 2019 році.

Нагадаємо, що наразі Верес виступає у Першій лізі України. Команда з Рівного перебуває на другій сходинці, зі 46-ма пунктами в активі.

Популярні новини зараз
Вийдуть на пенсію навіть без робочого стажу: кому з українок доступний несподіваний привілей Скандал у Києві: паркінг у центрі міста будуватиме фірма-"одноденка" з 10 мільйонами статутного капіталу Навіть тим, хто вчасно платить: українцям почали масово відрізати світло Велике місто може опинитися в напівоточенні: українцям загрожують серйозні бомбардування
Показати ще

Як вже повідомляв портал Знай.ua, Полтава направила протест до УЄФА та ФІФА і готова дійти до Лозанни.