Високі тарифи за комунальні послуги логічно відобразилися на рівні оплати. З 1 січня по 31 березня 2017 року розрахування склало 85,3%. Причому найгірше платили за газ – усього 77,6%.

Як повідомляє Державна служба статистики, за перший квартал заборгованість українців за природний газ зросла на 16,7% і склала 7,117 мільярда гривень.

Борг за централізоване опалення та гаряче водопостачання зріс на 8,8% - до 10,355 мільярда гривень, а за утримання будинків та прибудинкових територій на 4,3% - до 2,5 мільярда гривень.

Якщо говорити про категорії, у яких заборгованість знизилася, то це оплата за послуги водопостачання та водовідведення, (на 11,8%) - до 1,3 мільярда гривень і за вивезення побутових відходів (на 9,6%) - до 345,5 мільйона гривень.

Загальний рівень нарахувань по оплаті ЖКП для населення з 1 січня по 31 березня 2017 року становив 33,5 мільярда гривень, з яких було сплачено 28,6 мільярда гривень. Таким чином, рівень оплати становив 85,3%.

Популярні новини зараз

Потужний потоп в Одесі затягнув українця у відкрите море: трагедія потрапила на камеру

У Кирилівку увірвався потужний торнадо, люди молилися: аномалія налякала всю Україну

Повна протилежність Ані Лорак: протеже Святослава Вакарчука Христина Соловій зізналася, чому ніколи не співатиме російською

Українка розрізала кавун з Сільпо й отетеріла: "Як думаєте, чим вони напхані?"

Показати ще

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, на скільки в Україні зросла заборгованість по зарплатам.