Минулими вихідними чоловіча збірна України з тенісу поступилася Португалії з рахунком 1:4 і втратила шанси вийти в плей-оф Світової групи. Тепер українські тенісисти зіграють з Ізраїлем за право залишитися в Першій групі Кубка Девіса.

Протистояння нашої збірної в плей-оф Кубка Девіса за право залишитися в Першій групі Євро-Африканської зони заплановане на 15-17 вересня в Ізраїлі, повідомляє офіційний сайт турніру.

Переможець цього матчу збереже за собою місце у другому за значущістю дивізіоні турніру після Світової групи. Переможений отримає ще один шанс залишитися в Першій групі. Паралельно буде проходити матч Австрія - Румунія, з невдахою якого і зіграє команда, що програла матч Ізраїль - Україна.

Нагадаємо, раніше портал Знай.ua повідомляв, що український гімнаст Верняєв виграв загальний залік Кубку світу.