Форум для школярів ProProfesii Weekend

9 квітня Київський молодіжний центр в рамках проекту «ПроПрофесії» проведе Форум ProProfesii Weekend – 5-годинний квест по актуальним професіям.

Перед школярами поставлено виклик: дослідити за день актуальні професії, «приміряти» їх на себе та знайти покликання. Для цього підлітки під час лекційної частини ознайомляться з тонкощами роботи певного спеціаліста, а потім спробують виконати практичне завдання.

Теми форуму: підприємництво, маркетинг, журналістика, наука, технології, дизайн, архітектура, творчі спеціальності. Захід умовно поділений на 3 блоки: «лекції», «демо-зона» і «майстер-класи».

1. «Лекції». Протягом усього дня школярі відвідуватимуть 20-хвилинні інтерактивні лекції за участю представників певної справи. Кожен спікер розповість свою історію успіху і дасть цінні поради початківцям. Між виступами – перерви, під час яких проводитимуться конкурси, розіграші призів і фан-апи.

Популярні новини зараз

До 100 кВт - 1, 2 гривні, більше 500 кВт - 3,5 гривень: українці вимагають розділити тариф на електрику

Пенсіонерка подала до суду за те, що її назвали "бабусею": яка була реакція колег

У Туреччині почали затримання підозрюваних у підпалах: ліси у вогні, рятують як можуть

Тіна Кароль показала красеня, з яким підкорює Ісландію: "Нас розсекретили"

Показати ще

2. «Демо-зона». Тут побачимо приклади технологічних розробок на власні очі: роботів, дронів, окуляри віртуальної реальності, 3D-принтер.

3. «Майстер-класи». Паралельно з лекційною частиною відбуватимуться майстер-класи на відповідну тематику: технологічну (наприклад, воркшоп з робототехніки), підприємницьку (розробка бізнес-плану), творчу (створення ескізу будінку чи квартири) чи наукову (проведемо науковий експеримент).

Потрапити на захід можуть учні 8-11 класів і їх батьки. Також можлива участь групи від певної школи. Для участі у заході необхідно заповнити реєстраційну форму.

Дата проведення: 9 квітня, 10:00.

Місце: НСК Олімпійський, вул. Велика Васильківська, 55.