Сукупний державний (прямий) і гарантований державою борг України в лютому 2017 року виріс до 1,941 трлн грн, або 71,76 млрд доларів.

Про це повідомляє Міністерство фінансів на своєму офіційному сайті. Згідно з повідомленням, державний борг до кінця лютого становив 1,666 трлн грн, або 61,58 млрд дол., В тому числі зовнішній - 977,64 млрд грн, або 36,14 млрд доларів. Гарантований державою борг становив 275,43 млрд грн, або 10,18 млрд доларів, в тому числі зовнішній - 256,32 млрд грн, або 9,47 млрд доларів.

"Протягом січня-лютого 2017 року сума державного та гарантованого державою боргу України збільшилася в гривневому еквіваленті на 11,60 млрд грн, при цьому в доларовому еквіваленті державний і гарантований державою борг збільшився на 0,79 млрд доларів, - підкреслюється в повідомленні.

Основну причину таких змін в Мінфіні вбачають у фінансуванні державного бюджету за рахунок державних запозичень та в капіталізації банків. Зокрема йдеться про ПАТ "Державний експортно-імпортний банк України", ПАТ "Державний ощадний банк України" та ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК".

Як повідомляв сайт Знай.ua, на кінець 2016 р держборг України становив майже 71 млрд дол.

Популярні новини зараз

Дружина Віктора Павлика Катерина Репяхова показала свій гардероб після народження сина: "Шо попало"

Марина Боржемська влаштувала доньці казковий День народження, Узєлкова не видно: "На святі не був?"

Вагітна Катя Осадча "поховала" зірку "Дизель шоу" Яну Глущенко після ювілею: "Вже щось не так"

Справжні імена та прізвища Дантеса, Саніної, Джамали, Тіни Кароль: Камалія "порвала" всіх

Показати ще