38-річна мама унікальної п'ятірні Оксана Кобелецька розповіла про життя після того, як їх кинув батько.  

Діти одужали після тривалого лікування від бронхіту і пневмонії, однак виписувати дітей з лікарні батько не приїхав, бо кілька місяців тому пішов із родини, повідомляє "ТСН".

П'ятірня є єдиною в Україні, яка була зачата природнім шляхом.  

Мама речі та дітей носила сама – допомагали їй няня, медсестри та журналісти. Діти лікувалися з квітня від бронхіту і запалення легень. Віруси підхоплювали один за одним. Тато ні додому, ані в лікарню до них не прийшов.

"Ми не самі, багато-хто допомагає. Діти своїми посмішками допомагають, не можна опускати руки", - каже багатодітна мама.

Популярні новини зараз

Наречена Розенка Олена-Христина Лебідь показала забруднену дупу крупним планом

Забув про Тіну Кароль? Дан Балан покинув все і відправився в довгу путь

Під Чернівцями повзуча тварюка ледь не загризла малюка: "Спаси, матуся"

Онкохворого сина Віктора Павліка відправили подалі з дому, українці не вірять очам: "М*дак і боягуз"

Показати ще

Жінка каже, що вчиться за все відповідати сама. І вже навчилася водити мікроавтобус, який родині подарував президент минулої осені. "На ближче майбутнє плани – оздоровлюватися", - каже мама дітей. І готується святкувати перший день народження п'ятьох своїх малюків.

Пара не коментує причини розлучення, вони прожили разом п'ять років. Медики кажуть, що чоловік уперше засумнівався в стосунках, коли почув про вагітність жінки, бо сім'я вже мала одну дитину. Оксана ж хотіла виносити і народити всіх п'ятьох, а Сергій злякався відповідальності та безгрошів'я.

Як повідомляв "Знай.ua", одеситка Оксана Кобелецька, яка в минулому році народила п'ятірню, вже маючи трирічну доньку, залишилася одна з шістьома дітьми.