Другий день на Паралімпійських іграх в Пхенчхані став не таким насиченим, як попередній для України – наші спортсмени були представлені тільки в одній гонці. Але виступили українці в ній якісно.

28-річний українець Максим Яровий став паралімпійським чемпіоном у лижній гонці на 15 кілометрів. Спортсмен з Миколаївщини завоював другу золоту нагороду для України, передає "Знай.Спорт".

Українець Тарас Рудь в цій дисципліні посів 7-е місце.

Таким чином, в активі збірної України вже 6 нагород - 2 золоті, 1 срібна та 3 бронзові.

Віддавати по 10% від пенсії не доведеться: "Київстар" порадував стареньких бюджетним тарифом Життя стане солодшим без цукру: в Україні супермаркети оновили ціни на сіль, майонез та кетчуп Гроші на дітей: в Україні збільшилася сума допомоги батькам новонародженої дитини Розписуватися буде не потрібно: коли повістка вважатиметься врученою

Максим Яровий дебютував бронзовою медаллю у довгому біатлоні в Вуокатті (Фінляндія). На змаганнях у Вуокатті в січні 2014 року зайняв 1-е місце з лижних гонок (коротка дистанція) та друге з лижних гонок (середня дистанція).

Для Ярого це четверта нагорода на Паралімпіадах і перше "золото". На зимовій Паралімпіаді у Сочі завоював срібну медаль у біатлоні, а також срібну і бронзову медалі в лижних гонках.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", перше золото для України виграв уже п'ятиразовий паралімпійський чемпіон.