Дослідники відкрили розташування в США братської могили, де імовірно покоїться тіло пірата Сема Блека, більш відомого, як "Чорний Сем".

Про це повідомляє видання "Сьогодні"

В виявленої могилі близько 300 років тому поховали команду судна "Белламі". Як нещодавно стало відомо громадськості, в загальній складності витягли одну сотню тел.

"Чорний Сем" – один з найбільш успішних піратів свого часу. Його кар'єра була нетривалою, але ефективною. Він здійснив захоплення понад півсотні кораблів.

Популярні новини зараз
Нумеролог Владислав Третяк розповів, навіщо змінювати гімн України і коли в рф будуть голодні бунти: "Перелом у серпні" Деяких українців можуть звільнити від мобілізації: названо категорії Українці просять чоловіків призовного віку випускати за кордон - петиція президенту набрала голоси Нумеролог Владислав Грицай сказав, коли закінчиться війна - місія України почалася: "Виповнюється пророцтво"
Показати ще

Своє прізвисько капітан Блек отримав з-за копиці абсолютно чорного волосся. Модні в ті часи перуки він принципово не носив. Чорний Сем вважається одним з найуспішніших піратів свого часу: за рік свого флібуст'єра він захопив 53 корабля і награбував близько $130 мільйонів (за сучасними оцінками).

Реальних піратських скарбів залишилося мало, але дитячих ігор на тему - безліч: відео

Сем Белламі народився в англійській Девоншир. Ще підлітком вступив на службу на флот Її Величності. Але в Истем-Харбор зустрів юну красуню Марію Халлет, для якої був занадто бідний. Тоді Сем вирішив зайнятися пошуком скарбів і обіцяв дівчині повернутися капітаном найбагатшого судна в світі.

Він приєднався до команди Хорніголда, відомого пірата Карибського моря, і швидко зайняв його місце, підбивши екіпаж подати капітану «чорну мітку». Життя Хорниголду він все ж зберіг, а той, діставшись до берега, став одним із самих жорстоких мисливців на піратів.

Чорний Сем чудово розбирався в стратегії: для захоплення кораблів він використовував два судна — важкий, добре озброєне і маленьке, юркое для відволікання уваги.

Белламі любив гроші і розкіш. Зазвичай носив чорний оксамитовий камзол і чотири пістолети за поясом. Високий, сильний, добре вихована й дуже охайний, Чорний Сем користувався успіхом у жінок. Його називали Принцом піратів.

Приблизно в 1700-х роках, присвоївши 5 тонн золота і срібла, екіпаж судна "Белламі" потонув у Кейп-Коду. З 150 чоловік в живих залишилися тільки двоє.

Минулого місяця експерти стверджували, що розкопали останки самого Блека в процесі досліджень. Зараз проводяться роботи порівняння ДНК з його живими нащадками.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" є п'ять островів, які туристам можуть здатися дійсно безлюдними.