Президент України Петро Порошенко нагородив секретаря РНБО Олександра Турчинова орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня.

Про це повідомляє Politeka.

В офіційному указі значиться, що Турчинов нагороджений за видатний особистий внесок у розвиток оборонно-промислового потенціалу України, створення сучасних зразків ракетного озброєння.

ЗМІ дізналися, що з цього приводу думають українці.

“Мабуть, за знищення збройних складів. Знищують всі сліди злочину та злочинства”, – люди пригадують випадки “випадкового” знищення тонн боєприпасів на військових складах, зокрема в Балаклії.

Популярні новини зараз

Без п'яти хвилин тато Віктор Павлік осідлав мрію Пікалова - хай буде батл: "У старості щеня..."

Українець прославився у всьому світі завдяки ажурним яйцям: "Волинський Фаберже"

Папа римський Франциск зажадав зупинити насильство на Донбасі: "З тривогою слідкую"

Нещастя наздогнало дружину Віктора Павлика на останніх місяцях вагітності: "Ще гірше"

Показати ще

“Краще б нагородив патроном з пропозицією використати за призначенням. Паразити на тілі українського народу, совісті нуль, честі нуль”, – обурені українці.

Пригадують коментатори і нетрадиційне віросповідання Турчинова:

“А кого ж ще нагороджувати за розвал України? Крим здав, Донбас здав – це достойно висоооокої нагороди! Висотою з вішальницю”, – підсумовують заслуги Турчинова коментатори.

“За здачу Криму. Мабуть, так написано в нагородному листі”, – пише коментатор

Українці не розуміють, як у такі скрутні для країни часи можна розкидатися державними нагородами: “За що взагалі можна нагороджувати когось в Україні! Країну перетворили в територію, де не панують закони а панують "зграї”!"

Варто відзначити, що раніше президент Петро Порошенко нагородив в середу, 4 квітня, сенатора США Роберта Портмана орденом За заслуги III ступеня, повідомляє прес-служба глави держави.

"Високу нагороду" за вагомий особистий внесок у зміцнення українсько-американського міждержавного співробітництва, відстоювання державного суверенітету і територіальної цілісності України" глава держави вручив Роберту Портману під час зустрічі, яка відбулася в Адміністрації президента", - йдеться в повідомленні.

Порошенко висловив подяку за тверду двопартійну підтримку Києва з боку Сенату США. Президент відзначив особисті зусилля Портмана в питаннях надання Україні військової допомоги, в тому числі оборонних озброєнь, а також введення санкцій проти Росії.

Під час зустрічі було обговорено ситуацію на Донбасі і засуджені триваючі порушення з боку збройних і контрольованих Росією сепаратистів режиму припинення вогню з нагоди великодніх свят.

Крім того, Порошенко зазначив особисті зусилля Роберта Портмана в питаннях надання Україні військову допомогу, зокрема оборонної зброї і введення санкцій проти агресивної політики РФ.

Порошенко нагородив Сабіну Галицьку орденом за мужність посмертно

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Петро Порошенко нагородив кращих льотчиків.