Анекдоти - це саме те, чого деколи так не вистачає в похмурий осінній день. Щоб не сумувати в цей сонливий, холодний період - краще посмійтеся над ним. Результат гарантований. Хочете перевірити? Читайте добірку кумедних анекдотів від Знай.uа.

Алло! Тато, забереш мене? — Ні. — Ну-у-у чому? — Ти ж вчора купила суперзручні туфлі, за 3 штуки! На підборах 15 см, які взагалі не відчуваються. От і йди тепер пішки... І головне — від стегна, доню, від стегна...

****
Китайську стіну будували не для того, щоб захищатися від набігів кочівників, а для того, щоб китайці з країни не випадали.

****
Для того, щоб не платити штрафи за порушення, зняті автоматичними камерами на дорозі, рекомендується причепити на лобове скло наклейку "Рhоtоshор".

****
  У Вас є ласти на 48-й розмір? — А навіщо Вам, власне, ласти?

****
Мужик каже синові: — Ваню, піди до сусіда, попроси у нього молоток, цвях забити. Син повертається: — А сусід каже, що не може дати молоток, тому що якщо його використовувати — він зношується. — Бачиш, синку, які жлоби є на світі! Ну добре, діставай наш...

****
Дві дівчини-двійняти сидять на лавці. Повз йде п'яний мужик і починає на них витріщатися. Одна каже: — Напевно ви думаєте, що у вас в очах двоїться? Ні, ми дійсно однакові. Мужик робить величезні очі і запитує: — Що всі четверо?

****
Наша Таня голосно плаче, з'їла баскетбольний м'ячик. Мама Тані також плаче, сумнівається що м'ячик...

****
Вінні Пух не хотів одружуватися, але думка про медовий місяць зводила його з розуму.

****
В сім'ї Сидорових практикувалося здорове харчування. Хто здоровіше, той і їв.

****
Чоловік дав мені візитку: "Віталій Мусохранський"... Скажіть, ви ж прізвище теж не з першого разу правильно зрозуміли?

****
Хлопчик запитує: — Тітка Галя, а навіщо ви весь час малюєтеся? — Щоб бути красивою. — І через скільки це дасть ефект?

****
Чоловік з дружиною дивляться фільм жахів. На екрані з'являється відьма. Дружина: — Ой, мама! Чоловік: — Впізнала, так?)